MAC in Turkey

nico

Well-known member
herkes Tahsin'den bahsediyor o kimdir merak ettim valla
tong.gif

Özgür'le ,Çağla'yı(adını yanlış hatırlamıyorsam) biliyorum ben Taksim MACden.
bugün Blooming allığını aldım forumda CoC sayfasında hep abartıyorlar sanıyordum ama cidden çok güzelmiş
th_drool.gif

nico

Well-known member
Quote:
Originally Posted by ebvata
Tahsincim,Taksim MAC in müdavimi olmama sebep,bitanecik şeker MUAcımdır.
th_hug.gif

partide korsan gibi giyinmiş biri vardı o mu

igswonderworld

Well-known member
nicocum senin ten ne renk - NC, NW ne ise koyulugu acikligi? cunku ben NC35 im ve blooming gozukmeyecek diye almamistim, nasil duruyor?

jbid

Well-known member
tahsin ayni zamanda magaza muduru de galiba. dunya tatlisi. ama zeynep'imi degismem ben
smiles.gif

nico, ben de igs'yle ayni seyi merak ediyorum. blooming cok acik duruyor, mumkun mudur bir iki hareketle belli olmasi? bir de blushbaby'ye benziyor mu, bilen var mi?

ebvata

Well-known member
Quote:
Originally Posted by jbid
tahsin ayni zamanda magaza muduru de galiba. dunya tatlisi. ama zeynep'imi degismem ben
smiles.gif

nico, ben de igs'yle ayni seyi merak ediyorum. blooming cok acik duruyor, mumkun mudur bir iki hareketle belli olmasi? bir de blushbaby'ye benziyor mu, bilen var mi?

blooming açık tenlerde daha belli olan bir renk,ama yoğun uygulanırsa
koyu tenlerde de gösteriyor kendini.Blushbaby varsa sende bu ona yakın,
fazla bir fark yok bana göre.

nico

Well-known member
Quote:
Originally Posted by igswonderworld
nicocum senin ten ne renk - NC, NW ne ise koyulugu acikligi? cunku ben NC35 im ve blooming gozukmeyecek diye almamistim, nasil duruyor?

biraz komik gelebilir size ama ben hiç fondöten kullanmıyorum o yüzden tam emin değilim ama Akmerkezdeki MAC makyaj eğitiminde mua NC20 kapatıcı kullanmıştıı .
blooming belli oluyormu diye soranlara cevabım evet! yoğun kullanmama bile gerek yok az birşey yetiyor bir de mat bir pembe değil parlaklığı da var biraz, çok güzel Taksim'de bir kaç tane var hala ,bir deneyin bence

dream

Active member
Quote:
Originally Posted by nico
sample istemek için ne kadarlık alışveriş yapmam lazım en az .utanıyorum ben istemeye
ssad.gif

Öncellikle yeni aranıza katılan bir Makep-up artist olarak herkese Merhaba
smiles.gif

Hediye pigment için yaptığınız alışverişin yüklü olması gerekmiyor, teklif etmeniz yeterli
smiles.gif

nico

Well-known member
Quote:
Originally Posted by dream
Öncellikle yeni aranıza katılan bir Makep-up artist olarak herkese Merhaba
smiles.gif

Hediye pigment için yaptığınız alışverişin yüklü olması gerekmiyor, teklif etmeniz yeterli
smiles.gif

th_welcomeemoticonsign.gif
MAC'de mi çalışıyorsun ?

Marjolaine

Well-known member
hoşgeldin dream foruma, hangi mac'te çalışıyorsun? istanbulsa büyük ihtimalle içimizden birileriyle tanışıyorsundur
smiles.gif
bi de hazır seni bulmuşken (hehe) 15 kasımda sadece sheer minerals ve cremesheen mi geliyor? holiday koleksiyonları daha yok mu ortalıkta
ssad.gif

dream

Active member
Quote:
Originally Posted by Marjolaine
hoşgeldin dream foruma, hangi mac'te çalışıyorsun? istanbulsa büyük ihtimalle içimizden birileriyle tanışıyorsundur
smiles.gif
bi de hazır seni bulmuşken (hehe) 15 kasımda sadece sheer minerals ve cremesheen mi geliyor? holiday koleksiyonları daha yok mu ortalıkta
ssad.gif

15 kasım'da line da olacak gibi kesin bir tarih veremem ama dediğin 2 koleksiyon girecek, holidey bu ay sonu gelir. Kids helping kids kartlarımız geldi bile
smiles.gif

Holiday'in ambalajları yıkılıyor öyle böyle değil
smiles.gif

dream

Active member
mağazalara telefonunuzu bırakabiliyorsunuz koleksiyon çıktığı gün haber veriyoruz

Marjolaine

Well-known member
Teşekkürler dream, tlf. bırakmıştım zaten çok önceden hehe..
mac_addict.gif
15 kasımda gelicek diye aldığım duyum da çok sağlam bir yerden hehe
cutey.gif
holiday koleksiyonunu çok merak ediyorum ben bu minerallerden rujlardan çok onu bekliyorum asıl, red she said özellikle, gelsin artık
choochoo.gif

mate

New member
yeni gelen koleksiyonlar ankaraya istanbulla aynı zamanda mı geliyor? cuma günü cremesheer sordum yılbaşında gelir dediler.