MAC in Turkey

Marjolaine

Well-known member
gururla söylüyorum hiçbir şey
cutey.gif
cremesheen ve red she said koleksiyonlarında rujlara yüklenince sheer minerals ve yılbaşı koleksiyonlarından kendime uygun bir şey bulamadım..
yeni çıkacaklardan/çıkanlardan monogram gereksiz pahalı, direk eledim zaten.

metal urge farları almayı düşünmüyorum, yine de görünce kararım değişebilir, şu anda kesin konuşmiyim :p

chill'den nerdeyse hiçbir şey beğenmedim, glosslardan icescape ve snowscene benim beğeneceğim renkler ama o renklerden de çok var elimde, chill'i de geçicem büyük ihtimalle.

dame edna'yı çok merak ediyorum, hatta sırf onu bekliyorum. glossların 3'ü de sevdiğim renkler, rujlar da güzel, 3'lü farı beğenmemiştim ama swatchta görünce beğendim, bilemiyorum. allıkları ise mat, kabına aldanıp alabilirim..

ve dee 2009 koleksiyonları çok güzel görünüyo, hepsini beğendim, listemi yaptım
mac_wishlist.gif
özellikle cream team beni benden aldı
drools.gif

nico

Well-known member
holiday koleksiyonundan pomposity ruj ve star naked allık aldım.2si birlikte çok güzel duruyor.Sheer mineralstan ise petticoat u aldım.Pigment setlerinin gelmiyeceği kesin mi bu arada bir bilen var mı?
ssad.gif

Gelicek koleksiyonlardan ise Chill'i beğendim ben bir de tabi ki BBR.Dame Edna'nın swatchları pek etkilemedi beni koleksiyonların triolarını hiç sevmiyorum zaten Heatherette'ın Trio 1'ı var bende aldığıma pişman oldum mesela.Hello Kittyden de bir kaç bir şey alırım sanırım
smiles.gif

pumpkincraze

Well-known member
Quote:
Originally Posted by Marjolaine
gururla söylüyorum hiçbir şey
cutey.gif
cremesheen ve red she said koleksiyonlarında rujlara yüklenince sheer minerals ve yılbaşı koleksiyonlarından kendime uygun bir şey bulamadım..
yeni çıkacaklardan/çıkanlardan monogram gereksiz pahalı, direk eledim zaten.

metal urge farları almayı düşünmüyorum, yine de görünce kararım değişebilir, şu anda kesin konuşmiyim :p

chill'den nerdeyse hiçbir şey beğenmedim, glosslardan icescape ve snowscene benim beğeneceğim renkler ama o renklerden de çok var elimde, chill'i de geçicem büyük ihtimalle.

dame edna'yı çok merak ediyorum, hatta sırf onu bekliyorum. glossların 3'ü de sevdiğim renkler, rujlar da güzel, 3'lü farı beğenmemiştim ama swatchta görünce beğendim, bilemiyorum. allıkları ise mat, kabına aldanıp alabilirim..

ve dee 2009 koleksiyonları çok güzel görünüyo, hepsini beğendim, listemi yaptım
mac_wishlist.gif
özellikle cream team beni benden aldı
drools.gif

Quote:
Originally Posted by nico
holiday koleksiyonundan pomposity ruj ve star naked allık aldım.2si birlikte çok güzel duruyor.Sheer mineralstan ise petticoat u aldım.Pigment setlerinin gelmiyeceği kesin mi bu arada bir bilen var mı?
ssad.gif

Gelicek koleksiyonlardan ise Chill'i beğendim ben bir de tabi ki BBR.Dame Edna'nın swatchları pek etkilemedi beni koleksiyonların triolarını hiç sevmiyorum zaten Heatherette'ın Trio 1'ı var bende aldığıma pişman oldum mesela.Hello Kittyden de bir kaç bir şey alırım sanırım
smiles.gif

Ben de Monogram'in gereksiz pahali oldugunu dusunuyorum. Sheer Mystery Powder gecen sene almistim, cok cok agir bir compact icinde, tasimak imkansiz. Acikcasi Sheerspark Powder'lar da cok basarisizdi gecen sene, bir suruyorsun simler agzinda burnunda bitiyor
smiles.gif
. Zaten Ankara'ya gelmiyor bu koleksiyon.

Chill koleksiyonundan ben pembe olan haric farlari ve Penultimate Liner'i istiyorum. Icimden bir ses de farlari al al nereye kadar, kullanmiyorsun bile diyor. Cok ustuste gelecegi icin koleksiyonlar para mi biriktirsem diye dusunuyorum.

Dame Edna'nin special packaging'i beni benden aldi
cutey.gif
. Kirmizi ruju (Kanga-rouge), iki pudrayi ve iki trio'yu almak istiyorum. Aslinda trio'lar Heatherette'i inanilmaz animsatiyor, ben o zaman sadece trio 1'i almis, morlu olan trio 2 biraz chalky diye almamistim. Simdi de belki sadece morlu olani alirim emin degilim.

Isin kotusu ben yilbasi koleksiyonundan da bayagi birseyler aldim. Mineralize trio'lari, kirmizi ojeyi, "Red" She Said ruju, 2 alligi aldim, 2 tane de yilbasi paleti aldim.

Ankara'da butun mineralize trio'lar bitmis, kalici mineralize display'inde olanlar var sadece. Eger Earthly Riches mineralize duo'yu gecen sene almadiysaniz bu sene kacirmayin, cok guzel.

nico

Well-known member
kızlar 26 Aralık'ta Bakırköy Capacity MAC'de parti var.Hemde 14.00-20.00 arasında
th_DANCE.gif
Umarım bu seferkini kaçırmıycam
smiles.gif

Marjolaine

Well-known member
aa xmas partisi mi? bu arada yeni koleksiyonları görünce büyük konuşmuşum yine dedim. metal urge farlar bir harika. ağzımın suyu aktı aynı bu şekilde inceledim standını hehe
drools.gif

nico

Well-known member
Red She Said partisiymiş gerçi biraz geç kalındı onun için ama neyse .metal urge'ün standı çok güzel duruyor ama uzak durucam bu koleksiyondan
smiles.gif
macdeki mualerin makyajıda çok güzeldi.Cuma kesin gidicem
smiles.gif

Marjolaine

Well-known member
sweetgirl; var uzun zamandır. mac fiyatları yüksek genel olarak.. tek tek yazmaya üşendim, bizim forumda yazıyodu ztn. ufak bi google aramasıyla bulursun bence
blush-anim-cl.gif

nico

Well-known member
Quote:
Originally Posted by sweetgirl00
kizlar,holiday collection-adoring carmine-5 eye brushes Turkiye'de var mi ???

fırça setleri çoktan geldi evet.
fiyatlara gelince
farlar 33 ytl ama refill şeklinde olanlar 25
lipgloss 28
ruj 33
allık 43 refill 35 sanırım
pigment 45

Marjolaine

Well-known member
güle güle kullan nico
smiles.gif
ben de nihayet coral lipgloss setime kavuştum, çok da güzel pişman değilim, yine olsa yine yaparım heheh
cutey.gif

fırça seti 110, pigmentler ve gloss set 70 ytl yanlış hatırlamadıysam..

nico

Well-known member
kızlar nerdesiniz? bizim sayfada kimsenin sesi soluğu çıkmaz oldu.Brunette Blonde Redhead'den neleri beğendiniz? Daha doğrusu beğenmediğiniz var mı?
girlhaha.gif

Marjolaine

Well-known member
ben bi tek brow set şeffafı ve 1-2 ruj & gloss beğendim açıkçası. farlar bana hitap etmedi
th_dunno.gif
sen neleri beğendin nico? forumdaki diğer kızlar gibi tüm koleksiyonu almayı mı planlıyosun yoksa
cutey.gif

pumpkincraze

Well-known member
BBR urunlerimi ayin 29'unda ismarladim:

Chignon l/s
Red Devil l/g
Strawberry Blonde l/g
Deep Shade e/s
Henna e/s
Pincurl e/s
Top Knot e/s
Flip e/s
French Cuff e/s
100 Strokes e/s
Brunette MSF
Blonde MSF
Redhead MSF
165 brush
226 brush
214 brush

Dame Edna ve Chill'den de asagidakileri aldim:

Kanga-rouge l/s
What a Dame! highlight powder
Spectacle highlight powder
Wisteria e/s trio
Arctic Grey e/s
Apres-Ski e/s
Mont Black e/s
Vellum e/s
Penultimate Liner

bunlarin yani sira magzadan aldiklarimi, Sephora alisverisimi, Strawberrynet Chanel ve Dior siparisimi ve Coastal Scents palet siparisimi dusundugumde sanirim iflas ettim. Hello Kitty'e kadar baska MAC yok bana.

anguria

Well-known member
Brunette MSF
Blonde MSF
Redhead MSF
165 brush
226 brush
214 brush

Kesin! Marquise d’ de kesin gibi gerçi, onun rengini çok beğendim.

Diğerlerine hala bakıyorum karar veremedim, bön bön bakıyorum henüz :S

@Pumpkin - 2 minik soru
smiles.gif
NC NW kaçsın sen? Seçtiklerine bakıyorum da karar vermeye çalışıyorum.
Bir de What a Dame mi yoksa Spectacle mi daha güzel? Eline geçtilerse tabi. İkisinden birini alıcam ama henüz karar veremedim. Gerçi ambalajı hiç sevmedim, sadece koleksiyon ruhuna birini alıp kenara koyucam o kadar.