MAC in Turkey

bernabeu

Member
Quote:
Originally Posted by anguria
Berna ve Gül selam
th_welcomeemoticonsign.gif
Berna benim tahmin ettiğim Bernasın di mi
winks.gif

.

Efet,
smiles.gif
hosbulduk canim...bende rose romace i begendim...para biriktirmeye baslamam lazim...habire yeni seyler geliyor
th_DANCE.gif
.

butun parami hello kitty e savurdum,ac gozluluk iste
graucho.gif
.

ama sanirim cogu seyini kullanmicam. Alis fiyatina live journal da satmayi planliorum...
th_worship.gif

pumpkincraze

Well-known member
Ben de ne yazikki HK'e cok para harcadim ama Sugar Sweet koleksiyonundan alacaklarimi limitledim. Simdilik Shadestick'leri almayi dusunmuyorum. 3lu lipglass'lardan da sadece bir tane alacagim. Grand Duos'nun hepsini almak istiyorum yine de.

sweetrose83

New member
Quote:
Berna ve Gül selam
th_welcomeemoticonsign.gif

Anguria, hosbulduk, tsk ederim! Aranizda bulunmaktan cok mutluyum
winks.gif

Grand duos´lar almanyada 24 Euro´mus. Avusturyali birkac arkadaslar almislar bile grand duos´lari, sasirdim dogrusu. Galiba orada satis daha erken basladi. Resimleri gördum ve adeta bayildim
th_worship.gif
Moonriver ve Love Rock öyle hos görünüyorlar ki... Artik pazartesi günü bizde de insallah Grand duos´lar satisa sunulacak...

pumpkincraze

Well-known member
Bayanlar benim HK urunlerim geldi bugun! Eger merak ettiginiz birsey ya da gormek istediginiz bir kiyaslama fotosu varsa yardimci olabilirim.

nico

Well-known member
Quote:
Originally Posted by pumpkincraze
Bayanlar benim HK urunlerim geldi bugun! Eger merak ettiginiz birsey ya da gormek istediginiz bir kiyaslama fotosu varsa yardimci olabilirim.

Güle güle kullan
smiles.gif
sende eğer Too Faced'in Stalkerazzi adlı simli eyelinerı varsa onu Her Glitz'le kıyaslayabilir misin? Birde Fun&Games allığı yanağına sürüp blogda resmini yayınlarsan çok sevinicem.

anguria

Well-known member
Quote:
Originally Posted by pumpkincraze

Çok gecikti ya bu sefer, neyse güle güle kullan
th_DANCE.gif
Oyy ne zevklidir şimdi yeni cicilerle oynamak.

Ben bütün yüzsüzlüğümle hepsini görmek istiyorum
smiles.gif
Yalnız en çok fun&games ve spaced out benzerliğini merak ediyorum. Eğer spaced out sende varsa tabii, ki var olduğuna dair bir his var içimde.

nico

Well-known member
Çok fazla şey istiyorum sanırım ama eğer üşenmezsen Fun&Games'i sende olan MACin bir kaç şeftalimsi tondaki allığıyla kıyaslayabilir misin? HKnin swatch sayfasında bulamadım

pumpkincraze

Well-known member
Marjolaine - nerdeyse tum koleksiyonu aldim,

Lucky Tome palette
Her Glitz glitter liner
Glitterpuss glitter liner
Kitty Power glitter liner
Girl Groove glitter liner
Tahitian Sand BP
Pretty Baby BP
Fun & Games bpb
Tippy bpb
Big Bow l/s
Most Popular l/s
She Loves Candy l/g
Sweet Strawberry l/g
Mimmy l/g
Nice to Be Nice l/g
Pink Fish TLC
On the Prowl n/p

burada piyasa cikinca da brush set'i alacagim
greengrin.gif

bayanlar bahsettiginiz urunler ben de var, kiyaslama fotolari geliyor.

jbid

Well-known member
pumpkin,
ben de bp'lar nc35'te hafif bir allik olarak kullanilabilir mi, yoksa sadece parlaklik mi veriyor, onu merak ediyorum.
bir de big bow yorumlarini bekliyorum, bu koleksiyondan en cok istedigim urun!

pumpkincraze

Well-known member
Quote:
Originally Posted by nico
Güle güle kullan
smiles.gif
sende eğer Too Faced'in Stalkerazzi adlı simli eyelinerı varsa onu Her Glitz'le kıyaslayabilir misin? Bir de Fun&Games allığı yanağına sürüp blogda resmini yayınlarsan çok sevinicem.

Dudagimdaki = Sweet Strawberry l/g

Tippy

DSC03041.jpg

DSC03045.jpg

Fun & Games (Tippy kadar belli olmuyor benim cildimde, gun isiginda da cekip koyacagim buraya)

DSC03057.jpg

DSC03056.jpg

Ustten asagi: MAC Kitty Power - TF Super Freak - MAC Her Glitz - TF Stalkerazzi

DSC03050.jpg

Quote:
Çok gecikti ya bu sefer, neyse güle güle kullan
th_DANCE.gif
Oyy ne zevklidir şimdi yeni cicilerle oynamak.

Ben bütün yüzsüzlüğümle hepsini görmek istiyorum
smiles.gif
Yalnız en çok fun&games ve spaced out benzerliğini merak ediyorum. Eğer spaced out sende varsa tabii, ki var olduğuna dair bir his var içimde.

Spaced Out - Fun & Games fotolarini cektim Anguria ancak gun isigind cekmek istiyorum cunku aralarindaki fark flashla hic anlasilmadi
ssad.gif

Quote:
Originally Posted by nico
Çok fazla şey istiyorum sanırım ama eğer üşenmezsen Fun&Games'i sende olan MACin bir kaç şeftalimsi tondaki allığıyla kıyaslayabilir misin? HKnin swatch sayfasında bulamadım

Ayni sekilde bunu da gun isiginda cekecegim Nico.

Quote:
Originally Posted by jbid
pumpkin,
ben de bp'lar nc35'te hafif bir allik olarak kullanilabilir mi, yoksa sadece parlaklik mi veriyor, onu merak ediyorum.
bir de big bow yorumlarini bekliyorum, bu koleksiyondan en cok istedigim urun!

Jbid Tippy kesinlikle allik olarak kullanilabilir, Fun & Games de guzel bir isilti verir diye dusunuyorum. Benim rengim NC/NW15/N1, flash F&G'i biraz soluk gosterdi ama bende oldukca belli oluyor rengi. Yalniz birkac kat surmek gerekiyor yanaga.

Big Bow'u ben biraz daha kirmizimsi bekliyordum, ancak oldukca pembe, pembe-kirmizi simleri var. Biraz Fafi koleksiyonundan Fun & Games ruja benziyor simleri acisindan ancak bu daha pembe, F&G daha morumsu janjanliydi
lol.gif
Love Alert dazzleglass'in ruj versiyonu diyebilirim Big Bow icin. Zaten beraber cok guzel ve iddali duruyorlar dudakta.

Marjolaine

Well-known member
güle güle kullan pumpkin
smiles.gif
tippy çok yakışmış
smiles.gif
dergide brush set'e 150 tl demişler, bence 150 etmez o setin fırçaları, orijinallerinden bayaa düşük kalitedelermiş..

aslında umarım 150 tl'dir de kabı için almaya kalkışmam :p grand duo'ları almalıyım ben, amacımdan sapmamalıyım
lol.gif

jbid

Well-known member
pumpkin'cim fotolar icin cok tesekkurler. ben aslinda Tahitian Sand BP
ve Pretty Baby BP'i merak etmistim, ama f&g bile birkac kere surerek belli oluyorsa onlardan tamamen umudu kesmek gerekecek.
gule gule kullan, ozellikle sweet strawberry rengine cok yakismis
smiles.gif

pumpkincraze

Well-known member
Quote:
Originally Posted by jbid
pumpkin'cim fotolar icin cok tesekkurler. ben aslinda Tahitian Sand BP
ve Pretty Baby BP'i merak etmistim, ama f&g bile birkac kere surerek belli oluyorsa onlardan tamamen umudu kesmek gerekecek.
gule gule kullan, ozellikle sweet strawberry rengine cok yakismis
smiles.gif

Kafam nerde benim ya? Tuh cok ozur dilerim Jbid! Iki BP'yi ben allik olarak kullanamiyorum kesinlikle. All-over powder olarak kullaniyorum, genel bir puruzsuzluk sagliyor ama renk acisindan kesinlikle bir degisiklik vs. yok. Fotograflarda tum yuzume Pretty Baby uygulamistim mesela buyuk bir pudra fircasiyla, ancak belli bile olmuyor.

pumpkincraze

Well-known member
Quote:
Originally Posted by Marjolaine
güle güle kullan pumpkin
smiles.gif
tippy çok yakışmış
smiles.gif
dergide brush set'e 150 tl demişler, bence 150 etmez o setin fırçaları, orijinallerinden bayaa düşük kalitedelermiş..

aslında umarım 150 tl'dir de kabı için almaya kalkışmam :p grand duo'ları almalıyım ben, amacımdan sapmamalıyım
lol.gif

150tl mi? Ne diyorsun Marjo? Gerci yurtdisindan isteseydim de shipping'dir, gumruktur o civarda bir paraya gelebilirdi. Almayabilirim o zaman, ciddi bir no-buy'a girmis durumdayim. Bir haftadir hic birsey almadim, resmen yoksunluk krizi icerisindeyim ama dayanacagim
yes.gif

150tl'ye gider bir Dior quint alirim daha iyi olur. Alirim mi dedim? Yok yani alacak olsaydim demek istedim, yoksa ben birsey almiyorum artik
tong.gif

nico

Well-known member
hala hello kitty koleksiyonundan ne alıcağıma karar veremedim.Swatchlara baktıkça daha da çok kafam karışıyor .Bari bir hello kitty partisi düzenlenseydi burdaki MAClerin birinde ,yurtdışındakilerdeki gibi erkek mankenlerin geliceğini geçtim 1-2 hello kitty balonu assalar onada razıyım
cutey.gif

pumpkincraze

Well-known member
Nico, bence paletleri, pigmentleri ve glitter'lari gec. Glitter Liner seviyorsan Her Glitz'i al. Alliklar guzel, ikisini de almak istemiyorsan, bence en cok kullanacagini al, cunku diyelim ki seftali tonunu kendine yakistirmiyorsan ya da pembeyi almanin ne anlami var. BP'lerden bir tane al derim ben cunku userindeki HK motifi cok guzel. Ruj ve glosslardan da birer tane alsan yeter. Most Popular ve Big Bow rujlar orjinal olanlar. Lipglass'lar biraz sheer ben en cok Mimmy ve Nice to be Nice'i sevdim.

anguria

Well-known member
Ben de no buy olayına girdim. Zaten dolar resmen çıldırdı. Sugar sweet e kadar hiçbir şey almak yok bana. Sadece kozmetik değil, bütün alışverişler yasak!

xuxu84

Active member
Selam kızlar, ne zamandır siteyi takip ediyordum da üşenmeyip yeni yazmaya başladım. Şimdilik ne var ne yok karıştırma safhasındayım
lol.gif

nico

Well-known member
Quote:
Ben de no buy olayına girdim. Zaten dolar resmen çıldırdı. Sugar sweet e kadar hiçbir şey almak yok bana. Sadece kozmetik değil, bütün alışverişler yasak!

harvey nicholsda nars ürünlerinde yüzde otuz indirim var ama
greengrin.gif

Latest posts