MAC in Turkey

ciiden

Member
Teşekkürler ebvata , bloominge bakmalıyım
th_DANCE.gif

nico

Well-known member
yakın zamanda mace uğrayan var mı aranızda cult of cherryden hangi ürünler tükenmiş quadlar duruyor mu

ebvata

Well-known member
Quote:
Originally Posted by nico
yakın zamanda mace uğrayan var mı aranızda cult of cherryden hangi ürünler tükenmiş quadlar duruyor mu

Cumartesi Capacity MAC deydim.Plum du bois allık bitmişti.
Quadlardan bir kaç kutu kalmıştı.Matanneler duruyordu.
Glossların da kırmızı tonluları azalmıştı iyice.

Marjolaine

Well-known member
yeni koleksiyonlar ne zaman gelecek bilen var mı? cremesheen ve suite array için en son standlar geldi ama daha ürünlerin tanıtımı bize yapılmadı demişlerdi.. merakla bekliyorum bu koleksiyonları
smiles.gif

nico

Well-known member
Quote:
Originally Posted by Marjolaine
yeni koleksiyonlar ne zaman gelecek bilen var mı? cremesheen ve suite array için en son standlar geldi ama daha ürünlerin tanıtımı bize yapılmadı demişlerdi.. merakla bekliyorum bu koleksiyonları
smiles.gif

kuzey amerikada piyasaya çıkmasından bir ay sonra herhalde eskiden 2 ay sonra gelirdi buna da şükür
girlhaha.gif
yani ekimin ortaları gibi herhalde
bu arada pro pan şeklinde satılan farlar kaç para? boş quad kutuları birde

Marjolaine

Well-known member
nico, teşekkürler ekim ortası da gayet makul bir tarih.. gerçi sonradan cremesheen rujların 14'ünün de kalıcı olacağını öğrendim, acele etmeye gerek yokmuş, koleksiyonda bitse bile zaten kalıcı olacak
smiles.gif

refill farları soruyorsan 25 ytl kesin biliyorum onu, 4'lü boş palet de 12 ytl olması lazım, tam hatırlayamadım ama o civardaydı.

pumpkincraze

Well-known member
buradaki magzada (Ankara, Ankamall) CoC ve Overrich tum koleksiyon olarak stokta hala, Starflash'den de sadece Sunset B. yoktu ama bittigini zannetmiyorum, bazen eksik urun geldigi oluyor. cok satmadigina sasirmiyorum ben. kimse 96ytl'ye quad almak istemez, pigment zaten hala yabanci bir urun bir cok kisi icin, hem de 50ytl'ye. iyi ki cp diye birsey var, bu sacma fiyatlarla almak zorunda kalmiyorum ben.

Blooming guzel, oldukca beyaz tenli olmama ragmen abartili ya da koyu durmuyor, ancak bebek pembesi degil. kesinlikle bir "plum" undertone'u var hatta lilamsi morumsu bile denebilir. bence Well-Dressed hafif bebek pembesi tanimina daha cok uyan bir allik.

cremesheen ve suite array'den neler almayi dusunuyorsunuz? uzun zamandir ilk defa bir koleksiyon ilgimi cekmiyor benim. Ungaro ve Manish Arora da cok ilginc gelmiyor ama Ungaro BP ve Crushed Bougainvillea ccb'yi ismarladim, 2 haftaya elimde olur diye umuyorum. bakalim gelecek mi bu koleksiyonlar Turkiye'ye. ben heycanla Sheer Minerals'i bekliyorum.

nico

Well-known member
^suite arraydan black russian ,fly-by blu ve rave i almayı düşünüyorum ama belli olmaz ürünleri görünce fikrimi değiştirebiliyorum.Cremesheen kalıcı olcağı için belki bir şey almam bilmiyorum.Ungaroyuda hiç beğenmedim.Overrichten Mega Rich Bakırköydekinde bitti .Aranızda onu alan var mı o ve mauvement LE o yüzden alıp almamakta kararsız kaldım Narsın bir turuncu farı var o daha güzel gibi ama daha pahalı.

ciiden

Member
Quote:
Originally Posted by pumpkincraze
buradaki magzada (Ankara, Ankamall) CoC ve Overrich tum koleksiyon olarak stokta hala, Starflash'den de sadece Sunset B. yoktu ama bittigini zannetmiyorum, bazen eksik urun geldigi oluyor. cok satmadigina sasirmiyorum ben. kimse 96ytl'ye quad almak istemez, pigment zaten hala yabanci bir urun bir cok kisi icin, hem de 50ytl'ye. iyi ki cp diye birsey var, bu sacma fiyatlarla almak zorunda kalmiyorum ben.

Blooming guzel, oldukca beyaz tenli olmama ragmen abartili ya da koyu durmuyor, ancak bebek pembesi degil. kesinlikle bir "plum" undertone'u var hatta lilamsi morumsu bile denebilir. bence Well-Dressed hafif bebek pembesi tanimina daha cok uyan bir allik.

cremesheen ve suite array'den neler almayi dusunuyorsunuz? uzun zamandir ilk defa bir koleksiyon ilgimi cekmiyor benim. Ungaro ve Manish Arora da cok ilginc gelmiyor ama Ungaro BP ve Crushed Bougainvillea ccb'yi ismarladim, 2 haftaya elimde olur diye umuyorum. bakalim gelecek mi bu koleksiyonlar Turkiye'ye. ben heycanla Sheer Minerals'i bekliyorum.

Well-dressed e baikicam mutlaka , tesekkur ederim
winkiss.gif

cp nedir
th_dunno.gif

Ben de Ungaro ve Suite Array i sevmedim,aynen Sheer Mineralsi dort gozle bekliorum
thmbup.gif

pumpkincraze

Well-known member
Quote:
Originally Posted by ciiden
cp nedir
th_dunno.gif

cp, custom purchase. yani birine para gonderiyorsun, o kisi de sana istedigin seyi aliyor. mac_cosmetics ve macsaleswap community'lerinde bir cok kisi yardimci oluyor. urunun fiyati+tax+shipping odeyerek buradakinden cok daha ucuza alabiliyorsun. onemli olan guvenilir birini bulabilmek. ben bunu sadece koleksiyon urunlerinde yapiyorum, hem beklememis oluyorum, hem de fiyati daha makul oluyor. bu community'lerde satis/degis-tokus da oluyor. uye olmanizi tavsiye ederim
thmbup.gif

anguria

Well-known member
Aslında ben LJ i de kullanıyorum CP için ama ordaki satıcıların hemen hemen hepsi burda da var zaten. Bunlar pro kartı olan insanlar di mi? Baya kar ediyolar diye biliyorum ben, gerçi ben de ediyorum o yüzden sorun yok.

Geçen hafta taksim pro yu aradım, şu yeni çıkan eyeliner lar için, ilk konuştuğum adamın dünyadan haberi yoktu sonra ordaki kız 2 ayı bulur dedi gelmesi falan. Bende LJden bi kıza aldırdım onu bekliyorum şimdi postadan merakla.

Ungaro ve Suite Array koleksiyonlarından hiçbişey beğenemedim. MSF manyagı biri olarak Sheer ı bi de şu yeni brunette bilmem ne koleksiyonunu bekliyorum, he bir de red she said tabiki.

Bu arada Manish için CP olayına giremeyeceğimden dolayı Amerikadaki adresime göndericem, bişey isteyen varsa mesaj atsın bana kargoyu bölüşürüz aksi takdirde çok fazla tutmayacağı için bi süre adreste bekleticem ya da yine fırça alıcam. Ben size bana ulaşınca yollarım. Palet koleksiyonu yaptığım için onu kesinlikle kaçırmamam lazım, ayın 7sinde PC başındayım
tong.gif

ciiden

Member
Quote:
Originally Posted by pumpkincraze
cp, custom purchase. yani birine para gonderiyorsun, o kisi de sana istedigin seyi aliyor. mac_cosmetics ve macsaleswap community'lerinde bir cok kisi yardimci oluyor. urunun fiyati+tax+shipping odeyerek buradakinden cok daha ucuza alabiliyorsun. onemli olan guvenilir birini bulabilmek. ben bunu sadece koleksiyon urunlerinde yapiyorum, hem beklememis oluyorum, hem de fiyati daha makul oluyor. bu community'lerde satis/degis-tokus da oluyor. uye olmanizi tavsiye ederim
thmbup.gif

Çok teşekkür ederim açıklama için, bunu araştırıcam boş bi vaktimde
winkiss.gif

nico

Well-known member
bu holiday koleksiyonlarındaki red she saidmi ne pigment setleri ,paletler falan kaça satılır burda ? ben fafi döneminde mace merak sardığım için hiç bilmiyorum eski senelerde nasıl olduğunu.birde farların pro pan şeklinde satılanları daha ucuz oluyor ya allıklar içinde geçerli mi aynı şey?

Felis

New member
hi there!
anoo bizim gızlar burdaymış yav. ben de geldim specktra semalarına ahan da hemen buluverdim memleketimin threadini. ilk postumu buraya yapıyorum hepinizi de öpüyorum
kissy.gif

çisoşcum anguriam benim yeni-eski bi sürü şey alasım var canımcım. bu kargo işi nası oluyo bana bi deyiver bakem. sana ortak olabilirim. cp olayı hakkat iyiymiş hep aklıma gelirdi zaten nolur sanki bi avrupalı amerikalı insan evladı çıksa da sevabına alıp yollasa diye. ben de bi araştiriyim bunu.

cremesheendeki oje rüyama girdi kızlar. ama daha koyu tonda. swatchlara baktım şimdi pek beğenmedim. millet de hayalkırıklığına uğramış zati. pffffff.. neyse. üç beş ruj beğendim. creme d'nude muydu neydi.bi o bi de ravishing, modesty ve fanfare. madem permanent line olucak rahat rahat bakarım artık gelince.

öpüyom tekraaar
smiles.gif

igswonderworld

Well-known member
anguria ben de amerikadaki adresime yollayacaktim acaba senden gelmesi daha kolaysa direk oyle mi alsam manish i ??? hem o arada ungaro ve digerlerini de mi istetsem??? kararsizim kararsiz... bir de kizlar birileriyle b2m isine mi girsek? hani biryerle anlassak da onlara bizim boslari yollasak onlar da geri istediklerimizi yollasa??

cok mu uctum?? :p

anguria

Well-known member
Quote:
Originally Posted by nico
bu holiday koleksiyonlarındaki red she saidmi ne pigment setleri ,paletler falan kaça satılır burda ? ben fafi döneminde mace merak sardığım için hiç bilmiyorum eski senelerde nasıl olduğunu.birde farların pro pan şeklinde satılanları daha ucuz oluyor ya allıklar içinde geçerli mi aynı şey?

Paletler 86 civarıydı, setler 90lı bişeydi sanırsam, ama tam emin değilim. Fırça seti 110lu bişeydi.
Blush panlar da daha ucuza geliyor farlarda olduğu gibi.

Quote:
Originally Posted by Felis
çisoşcum anguriam benim yeni-eski bi sürü şey alasım var canımcım. bu kargo işi nası oluyo bana bi deyiver bakem. sana ortak olabilirim. cp olayı hakkat iyiymiş hep aklıma gelirdi zaten nolur sanki bi avrupalı amerikalı insan evladı çıksa da sevabına alıp yollasa diye. ben de bi araştiriyim bunu.

Naber Felikom, Manish için CP olayı riskli o yüzden bende amerikadaki adrese yollatıcam zaten, fakat bi arkadaşımla malesef anlaştım bile çoktan
ssad.gif

Quote:
Originally Posted by igswonderworld
anguria ben de amerikadaki adresime yollayacaktim acaba senden gelmesi daha kolaysa direk oyle mi alsam manish i ??? hem o arada ungaro ve digerlerini de mi istetsem??? kararsizim kararsiz... bir de kizlar birileriyle b2m isine mi girsek? hani biryerle anlassak da onlara bizim boslari yollasak onlar da geri istediklerimizi yollasa??

cok mu uctum?? :p

Cnm felise de dedigim gibi bi baskasiyla anlastim malesef, ama başka koleksiyonlarda mutlaka getirelim beraber
yes.gif

Senin dediğin kutuyu yolla ürün gelsin olayını ben yaptım. Fakat kutuları göndermek gerçekten pahalıya patlıyor yani pek de bi manası kalmıyor yapılan işin. O yüzden ben artık takasa koyuyorum onları, bi sürü insan atlıyo zaten onlar icin.

Bu arada Manish Trye gelicek mi kızlar? Haberi olan var mı?

nur

New member
hi kizlar

do you know if there are MAC stores in the Ege region. and is MAC more expensive here in Turkey. can someone give me some ideas about the prices of basic things. Çok teşekkür ederim.

ebvata

Well-known member
Feliscim burda da buluştuk canım,şu MAC rüyalarını senle ben görüp duruyoruz
vardır bir hayır bu işte
th_LMAO.gif

Cremesheenden alacağım ruj 1 ken 2 oldu(Creme d nude ve Modesty)

3-4 diye gitmesin ya,k.k.eksterelerimde tek şey yazar oldu MAC MAC MAC....

Ama neyseki hiçbir şey almayacağım iki koleksiyonu buldum:

Manish Arora ve Passions of the Red,ne renkler bana göre ne de ikili farlar işimi görür.
th_DANCE.gif

jbid

Well-known member
to nur,
no mac in ege afaik.
and basic prices are listed in susanne's thread, "international prices" or something like that. but i wouldn't shop here if i could, it's so expensive.

Latest posts