MAC in Turkey

Felis

New member
ebvata evet yav artık dur durak bilmek gerekiyo sanırım.
bugün iş yerinde çok tatlı bi kız ona makyaj yapmamı istedi. makyaj çantamı karıştırırken şok geçirdi kızcağız. paint pot, fluidline, çeşit çeşit allıklar, high beam filan hiçbirinin ne olduğunu anlamadı. çok utandım ve içimden "sen bi de evdekileri gör" dedim
th_crazy.gif

ebvata

Well-known member
Quote:
Originally Posted by Felis
ebvata evet yav artık dur durak bilmek gerekiyo sanırım.
bugün iş yerinde çok tatlı bi kız ona makyaj yapmamı istedi. makyaj çantamı karıştırırken şok geçirdi kızcağız. paint pot, fluidline, çeşit çeşit allıklar, high beam filan hiçbirinin ne olduğunu anlamadı. çok utandım ve içimden "sen bi de evdekileri gör" dedim
th_crazy.gif

Felişkom,dün ben de Taksim MAC e gittiğimde iki kız arkadaşım yanımdaydı,ben o kadar coşmuşum ki mua ile konuşurken,bir ara kafamı
onlara çevirdiğimde bana şaşkınlıkla bakan iki çift gözle karşılaştım,
shockt.gif
shockt.gif
aynen böyle bakıyolardı kızlar,MAC-maniac olmuşum ben
teyy teyy
th_DANCE.gif
th_DANCE.gif
th_DANCE.gif

pumpkincraze

Well-known member
6li yilbasi paletleri 89ytl, firca setleri 119ytl yanlis bilmiyorsam.

bu arada haftaya persembe Sheer Minerals piyasaya cikiyor Amerika'da, ben digerleri bende oldugu icin sadece Soft and Gentle msf'i siparis verdim. hepsi cabuk bitebilir, siz de siparis verecekseniz acele edin.

nico

Well-known member
Rüyamda MAC'deydim.Suite Array gelmiş,koleksiyondaki göz kalemlerine bakıyordum
girlhaha.gif
girlhaha.gif
Gördüğünüz gibi rüyama bile giriyorlar
greengrin.gif

jbid

Well-known member
bende hic msf yok, bu yeni cikacaklari cok istiyorum. ama amerika'dan siparis ver-kargo bul-gumruk bekle vs'ye giremeyecegim, paraya kiyacagim yani.
peki ne kadara kiyacagim, bunu bilen var mi? 50'den fazla midir?
bir de allik boyu mu, msfn kadar mi bunlar?

jbid

Well-known member
hanimlar,
ben ise basladim baslayali mac'e gidecek vakit bulamiyorum.
var mi yeni koleksiyon? veya ne zaman gelecek? sheer minerals gelecek mi?
yeni bilgilerinizi bu garip kulunuzla paylasirsaniz sevinirim...

ebvata

Well-known member
jbid,şu anda ungaro,suite array ve taksimde colour forms(haziran koleksiyonu neden ekimde geldiyse) var.

nico

Well-known member
bu koleksiyonlar uzun süre gelmiyor bekliyip duruyorsun sonra aynı anda hepsi birden geliyor sonra bütün paralar gidiyor lol

Marjolaine

Well-known member
ungaro ve suite array caddeye de gelmiş ama henüz satmaya başlamamışlar, haftaya başlicakmış.. manish ise gelmicek bildiğiniz gibi
ssad.gif
sheer minerals'i bilmiyorum ama yakında cremesheen de gelicekmiş.. benim bildiklerim de bu kadar kızlar
smiles.gif

caddede makyaj eğitimi aldım bu arada, berk'ten çooook eğlenceliydi, henüz eğitim almamış ve eğitim alsam mı almasam mı diye düşünen varsa tavsiye ederim
smiles.gif

nico

Well-known member
^^ yeni koleksiyonlarda henüz satılmaya başlanmadı taksimde haftaya sanırım

nico

Well-known member
Bu arada aranızda Sephora'dan alışveriş yapan var mı? İstinye Park'taki Bakırköy Capacity'dekinden daha mı büyük? Sephora'da ürünlere insanın başına üşüşülmeden rahat rahat bakabiliyorsun ama ürünlerin standları çok bakımsız yeni ürünlerde pek gelmiyor sanırım .Nars'ın yeni koleksiyonunu göremedim mesela standında.Stila'yı da kaldırdılar Capacity'deki Sephora'dan
ssad.gif
İstinye Park'taki daha iyi mi Bakırköy'dekinden?

jbid

Well-known member
iki sephora arasindaki farki bilmiyorum ama istinye park'takine girdim gecen gun, yeni urun gelmedigi gibi nars'in bir suru alliginin tester'ini kaldirmislardi mesela. makeupforever'i da getirmiyorlar zaten, sinir oluyorum.
ayrica madrid'deyken 12€'ya baby kabuki bulmustum, burda fiyatlari nedir diye bakayim dedim. o bile yoktu. kendi fircalarini bile zahmet edip getirmiyorlar yani.
stila vardi ama, tek fark da budur herhalde...

igswonderworld

Well-known member
hanimlar taksimden ungaroyu kaptim gecen persembe : pastel emotion l/g i aldim!!!! suite array i gormedim ama ungaroyu okuyordu, akmerkeze de gelmis ama daha satmaya baslamamislardi gecen sali, belki bu hafta baslamislardir.. ben suite array ve ungaro farlarini ayirtmistim ama farlari ve ccb yi almayacagim, amerikadan gelecekleri bekleyecegim.

ayrica taksimde colour forms un fircalari ve paletleri de var, ama nedense makyaj urunleri yok (pudrasi, ruju, highlighter metal miydi neydi onlar)

veeee (drumroll istiyoruuuum) 2006 noel koleksiyonunun paletleri ve de fircalari vaaarrrrr!! dress sets sanirim koleksiyonun adi... herhalde bir cco dan gelmis ama cok ilginc.

bu arada hanimlar "red", she said icin bir program yapsak mi?? hani bizim MA leri gaza getirsek?? boyle boyansalar biz de gitsek!!! su mzrach in gittigi gibi? kirmizi eldivenler, bilezikler, sonrasinda boyanacagimiz kipkirmizi rujlar... hep birlikte toplansak?
greengrin.gif
greengrin.gif
greengrin.gif

nico

Well-known member
^kırmızı rujları sürülüp toplanma olayına evet derim
greengrin.gif
ne güzel Amerika'da eventler oluyor burda da olsa ya

ebvata

Well-known member
nicocum,capacity ve astoria daki sephoralara gidiyorum ben genelde.
Sakinlik olarak Astoriayı tavsiye ederim büyüklükleri hemen hemen aynı iki mağazanın da.
yes.gif

jbid

Well-known member
Quote:
Originally Posted by igswonderworld
veeee (drumroll istiyoruuuum) 2006 noel koleksiyonunun paletleri ve de fircalari vaaarrrrr!! dress sets sanirim koleksiyonun adi... herhalde bir cco dan gelmis ama cok ilginc.

2006'yi ben de gormustum, hatta suedette miydi neydi (rengarenk olan palet) onu da alacaktim 80 kusur milyondu, ama palet kullanmayacagimi bildigimden zar zor da olsa frenledim kendimi
th_dunno.gif

fircalarda da pek bir numara yoktu sanki, sadece gozler vardi. fiyatlar da her zamanki gibi dudak ucurtuyordu
smiles.gif

ama aranizin iyi oldugu bir ma varsa bu kaynaktan guzel faydalanabilirsiniz, ben alamadim siz alin
winkiss.gif

rss bana uyar
thmbup.gif
ama bizim buralarda ne event anlayisi var da ne olacak, onu da dusunmek lazim...

ebvata

Well-known member
31 Ekim de Taksim MAC de bir parti olucak büyük ihtimalle,Halloween temalı makyajlar vs yapılacak denmişti.İlk eventımız o olabilir yani
th_DANCE.gif

Saatini daha sonra öğrenince bildiririm.

ebvata

Well-known member
Quote:
Originally Posted by nico
^hadi ya süper herkese açık mıdır acaba parti?

forumdan geldim dedin mi tamamdır
yes.gif